CSS Hrabyně

Aktuálně

  1. Úvod
  2. Aktuálně
Doporučená pravidla od 11.1.202310.01.2023

Doporučená pravidla od 11.1.2023

Vážení rodinní příslušníci, přátelé CSS Hrabyně, s ohledem na možné riziko šíření respiračních onemocnění, včetně chřipky doporučujeme při návštěvě vašich blízkých a přátel použít ochranu dýchacích cest (respirátor, roušku).  Naši uživatelé jsou během epidemie chřipky vystaveni vyššímu riziku onemocnění se závažným průběhem, ať už z důvodu věku nebo častým přidruženým onemocněním. Děkujeme Vám za Vaši ohleduplnost a vstřícnost.   Vedení zařízení.

Přečíst celé
20. ročník Sportovních her tělesně postižených v Hrabyni01.09.2022

20. ročník Sportovních her tělesně postižených v Hrabyni

20. ročník Sportovních her tělesně postižených v Hrabyni   Dne 26.8.2022 uspořádalo Centrum sociálních služeb  Hrabyně za účasti významných osobností, podpory partnerů a sponzorů již 20. ročník Sportovních her tělesně postižených. Letošního ročníku se zúčastnilo 200 handicapovaných soutěžících z Moravskoslezského kraje, kteří soutěžili v 13 disciplínách v kategoriích muži, ženy, kvadruplegik, podle svého aktuálního zdravotního stavu (jízda na mechanických a elektrických vozících na okruhu, slalom na mechanických a elektrických vozících, hod granátem, hod kriketovým míčkem, střelba ze vzduchovky, elektronické šipky a foukací šipky, ruské kuželky, hod oštěpem, hod diskem, minigolf a lukostřelba). Po vynikajících sportovních výkonech následovala společenská zábava s programem, který obsahoval ukázku práce s dravými ptáky, Agility, Voltiž – gymnastky na koni Opava, fire show a vítaným zpestřením bylo folklórní pásmo Bejatek ze Štítiny. Pak už následovala volná zábava s tancem, kde večerem provázel DJ Marek Šico. Celý program byl ukončen opět už tradičním slavnostním ohňostrojem.

Přečíst celé
Grilování v Hlučíně31.08.2022

Grilování v Hlučíně

Léto nám pomalu končí a i my jsme se s ním chtěli rozloučit. Naše sociální pracovnice Iveta nám pomohla s organizací celého posezení, a ještě nás překvapila výborným zákuskem a koláčem. Protože jsme milovníci karet, ani karetní partička nemohla chybět. Také jsme si povykládali, co jsme za celé léto prožili, a co nás čeká v následujících měsících. Všem přejeme mnoho pohodových dnů v nadcházejícím barvitém podzimu.

Přečíst celé
20. ročník Sportovních her tělesně postižených09.08.2022

20. ročník Sportovních her tělesně postižených

Centrum sociálních služeb Hrabyně dne 26.8.2022 pořádá 20. ročník Sportovních her tělesně postižených. K účasti na Sportovních hrách se mohou kromě uživatelů CSS Hrabyně přihlásit i handicapovaní sportovci z jiných zařízení či široké veřejnosti napříč celou republikou. Děti zúčastněných sportovců a jejich rodinných příslušníků, děti obyvatelů bytových domů, které si chtějí vyplnit prázdninový den jsou také vítány.  

Přečíst celé
Štafetový maraton21.06.2022

Štafetový maraton

Nejen uživatelé, ale i zaměstnanci CSS Hrabyně zažili další sportovní klání. Dne 17. 6. 2022 proběhl již 7. ročník „ŠTAFETOVÉHO MARATONU NA KOLEČKÁCH.“ Cílem závodu je pokořit maratonskou vzdálenost 42 195 m, který je společný pro všechna zařízení zřizované Ministerstvem práce a sociálních věcí (Centrum Zbůch, Centrum Kociánka – Březejc, CSS Tloskov, CSS Chrlice). Pro závodníky CSS Hrabyně na elektrických vozících a skútrech byla vytyčena trasa k Památníku v Hrabyni a zpět, závodníci na mechanických vozících a s chodítky závodili na okruhu sportoviště. 48 účastníků CSS Hrabyně ujelo vzdálenost za 5 hodin a 3 minuty. Děkujeme nejen všem závodníkům, ale také celému organizačnímu týmu. Již se těšíme na další ročník.

Přečíst celé

© 2016-2023 Centrum Sociálních Služeb Hrabyně, Všechna práva vyhrazena