Centrum sociálních služeb v Hrabyni, příspěvková organizace MPSV hledá do svého týmu Personální a mzdovou účetní.

Centrum sociálních služeb v Hrabyni, příspěvková organizace MPSV hledá do svého týmu:

Personální a mzdovou účetní

Co můžete očekávat:

  • platové podmínky dle nařízení vlády č.341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění (10.platová třída, platový stupeň dle praxe), po zkušební době osobní příplatek a další pravidelné finanční odměňování dle hodnocení
  • pružná pracovní doba
  • po ukončení zkušební doby prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
  • zázemí stabilní a prosperující organizace, možnost kariérního růstu
  • příspěvek z FKSP, 5 týdnů dovolené, možnost stravování v místě zaměstnání a další benefity
  • předpokládaný nástup – ihned

Vaše pracovní náplň:

  • komplexní zpracování personálně-mzdové agendy pro cca 165 zaměstnanců,
  • výpočet výše platu a náhrad platu a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům,
  • přihlašování a odhlašování zaměstnanců na ZP a OSSZ,
  • komunikace a spolupráce s FÚ, ČSSZ a ZP,
  • srážky z platu a spolupráce s exekutorskými úřady,
  • zpracovávání nemocenských dávek
  • vedení agendy důchodového zabezpečení,
  • příprava a realizace ročního zúčtování daně
  • zpracovávání statistických přehledů, hlášení výkazů a rozborů,
  • vyřizování pracovněprávních záležitostí zaměstnanců,
  • denní komunikace se zaměstnanci

Co naopak očekáváme my:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou, ideálně ekonomického směru,
  • znalost personální a mzdové problematiky a související legislativy,
  • praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky,
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office-Word, Excel, Outlook apod.),
  • znalost mzdového systému „Avensio“ výhodou,
  • odpovědnost, důslednost, komunikační schopnosti, aktivní přístup k práci

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj profesní životopis.

Kontaktní osoba pro bližší informace o pracovní pozici: Ing. Blanka Langrová, ekonomická náměstkyně,

tel:: 553 607 811, mobil: 608 212 697, e-mail: langrova@csshrabyne.cz

Kontaktní osoba pro zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu: Ing. Žaneta Kašová, personální                   a mzdová účetní, tel.: 553 607 817, mobil: 725 525 140, e-mail: kasova@csshrabyne.cz

Do předmětu uveďte „Personální a mzdová účetní“

Dokumenty zasílejte do 31. 1. 2022.

S osobními údaji uchazečů, poskytnutými naší organizaci na základě vyhlášených nabídek na pracovní místa, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 110//2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Uchazeč tímto zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby organizace osobní údaje zpracovávala výhradně k účelu, pro který byly poskytnuty, a po dobu nezbytně nutnou k dosažení uvedeného účelu.

Jak mohu požádat o přijetí do Centra sociálních služeb Hrabyně

Zájemce o sociální službu nebo jiná osoba si vyzvedne žádost u sociálních pracovníků na adrese našeho zařízení nebo vytiskne z webových stránek organizace zde.