Výjezd autobusem na Praděd

Výjezdy autobusem k vysílači na Pradědu budou zahájeny ve středu 2. 6. 2021. Linka bude v provozu vždy ve středu jednou týdně až do 25. 8. 2021. Přeprava bude umožněna pouze cestujícím starším 65 let a majitelům průkazů ZTP (bez omezení věku). Na lince je provozován nízkopodlažní autobus s 3 místy pro invalidní vozík. Kapacita autobusu je 38 cestujících.

Jízdní řád:

Odjezd z Karlovy Studánky (9:50)

Příjezd k vysílači na Pradědu (10:25)

Odjezd od vysílače na Pradědu (12:15)

Příjezd do Karlovy Studánky (12:50)

Cena jízdenky je 190 Kč.

Nákup jízdenky Karlova Studánka - Praděd

Jděte na napraded.reenio.cz

Vyberte termín výjezdu (dostupné termíny jsou v kalendáři vyznačeny tučně).

Klikněte na zelený panel "Výjezd na Praděd" pod kalendářem.

Vyberte si jedno z volných míst v autobuse (volná místa jsou vyznačena tučně).

Vyplňte všechna pole rezervačního formuláře a klikněte na "Rezervovat".

Zobrazí se Vám Detail rezervace. Klikněte na zelené políčko "Informace pro platbu" a zobrazí se Vám platební údaje. Jízdné se platí převodem na účet, do budoucna i platební kartou.

Linka 910110 Hrabyně – Opava – Krnov – Karlova Studánka

Z Hrabyně pojede vždy ve středu přes Opavu a Krnov linka 910110 Hrabyně - Opava - Krnov - Karlova Studánka. Na tuto linku navazuje Výjezd na Praděd.

Jízdenky na linku 910110 lze koupit přes IDOS.cz. Na lince platí státní slevy (např. jedna jízda z Hrabyně do Karlovy Studánky pro osobu 65+ nebo ZTP vyjde na 29 Kč).

Při zpáteční cestě budou mít cestující hodinu čas mezi příjezdem a odjezdem v Karlově Studánce, který mohou využít k prohlídce obce.

Jelikož není možné na lince 910110 rezervovat místo pro invalidní vozík, bude rezervace cestujícího na invalidním vozíku z Výjezdu na Praděd platná i jako místenka na linku 910110 v obou směrech. Pokud cestující na invalidním vozíku chce využít linku 910110, uvede svou nástupní zastávku do rezervačního formuláře Výjezdu na Praděd. Na lince 910110 pak zaplatí jízdné u řidiče.

 

Další informace jsou zveřejněny na stránkách www.csadvs.cz

Jak mohu požádat o přijetí do Centra sociálních služeb Hrabyně

Zájemce o sociální službu nebo jiná osoba si vyzvedne žádost u sociálních pracovníků na adrese našeho zařízení nebo vytiskne z webových stránek organizace zde.