Ať už svátek zamilovaných bereme vážně, či nikoli, přemýšleli jsme u nás v CSS, čím si tento svátek zamilovaných zpříjemnit. Možná to letos bylo těžší než předchozí roky, protože všechna oblíbená místa jako restaurace, kavárny, divadla i kina zůstávají zavřená a ve většině případů lidem nezbývá nic jiného než začít přemýšlet o jiných alternativách dělání si radosti.

My jsme se rozhodli, byť musíme dodržovat všechny opatření spojené s pandemii, dlouhé chvíle ozvláštnit valentýnskými dobrůtkami. Společně s pracovníky jsme pekli valentýnské vafle a podíleli se při jejich zdobení. Mohli jsme si vybrat, zda vafle budou s marmeládou nebo nutellou. Tečkou na vafli byl kopec šlehačky a také ozdoba v podobě srdíčka. Za krásně strávený den děkujeme jak pracovníkům, tak děvčatům z aktivizačního oddělení, které celé odpoledne asistovaly při pečení, ale také připravily výzdobu a vnesli příjemnou atmosféru. Děkujeme také za sponzorské dary v podobě marmelád, nutell i vajíček.

Jak mohu požádat o přijetí do Centra sociálních služeb Hrabyně

Zájemce o sociální službu nebo jiná osoba si vyzvedne žádost u sociálních pracovníků na adrese našeho zařízení nebo vytiskne z webových stránek organizace zde.