Dne 23.6.2021 proběhl již 6.ročník „ŠTAFETOVÉHO MARATONU NA KOLEČKÁCH“. Cílem tohoto závodu pro uživatele sociálních služeb není pouze zdolat maratonskou vzdálenost 42 195m, ale hlavně zasportovat si a zabavit se, což se doufejme opět velmi povedlo.

Tento závod je společný pro všechna zařízení, jejichž zřizovatelem je Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR (Centrum Zbůch, Centrum Kociánka-Březejc, CSS Tloskov, CSS Chrlice) a ve stejný den jsme připraveni na dálku za průběžné komunikace zdolat tuto maratonskou trať. V letošním roce Centrum Zbůch „Štafetový maraton na kolečkách“ odjel již 9.6.2021.

 

Pro naše závodníky v CSS Hrabyně na elektrických vozících a skútrech byla vytyčena trasa k Památníku v Hrabyni a zpět, závodníci na mechanických vozících a chodítky závodili na okruhu sportoviště. Závodu se zúčastnilo 53 našich sportovců a trať zdolali v čase 4h.57min.,čímž se umístili na krásném druhém místě.

 

Touto cestou děkujeme všem sportovcům a celému organizačnímu týmu pod vedením paní Jany Cionové za účast a již se těšíme na další ročník.

 

Jak mohu požádat o přijetí do Centra sociálních služeb Hrabyně

Zájemce o sociální službu nebo jiná osoba si vyzvedne žádost u sociálních pracovníků na adrese našeho zařízení nebo vytiskne z webových stránek organizace zde.