V CSS Hrabyně se snažíme posouvat sociální službu k modernímu pojetí poskytování čím dál více, proto máme nesmírnou radost, že se s vámi můžeme podělit o novinku.

Tento týden se nám povedlo uskutečnit jeden dlouho očekávány projekt.

Z úst naších klientů, a nejen klientů, ale také z řad zájemců o službu jsme slýchávali, zda v naší nabídce nejsou pokoje či byty pro partnerské soužití. Doteď byly partnerské pokoje dosažitelné v rámci centra v klasických pokojích, které se párům daly přizpůsobit, nyní Vám s radostí oznamujeme, že se nám takový to pokoj v rámci povedlo zařídit i v rámci podporovaného bytu.  V tomto bytě nový pár dostává podporu v nácvikových a sebeobslužných činnostech, či podporu pracovníku v individuálním plánování. Mají také k dispozici potřebnou zdravotní péči. Věříme, že do budoucna se partnerské soužití i v rámci pobytové sociální služby bude nadále rozvíjet a klienti budou mít možnost žít reálný partnerský život v souladu s potřebou péče v rámci svého zdravotního omezení.  Přejeme prvnímu páru mnoho posunu ku předu a věříme, že se jim v těchto podmínkách bude krásně bydlet. 

Jak mohu požádat o přijetí do Centra sociálních služeb Hrabyně

Zájemce o sociální službu nebo jiná osoba si vyzvedne žádost u sociálních pracovníků na adrese našeho zařízení nebo vytiskne z webových stránek organizace zde.