Centrum sociálních služeb Hrabyně stále monitoruje situaci s onemocněním COVID-19 způsobeného novým koronavirem s označením SARS-CoV-2.

Centrum sociálních služeb Hrabyně stále monitoruje situaci s onemocněním COVID-19 způsobeného novým koronavirem s označením SARS-CoV-2.

CSS Hrabyně má zpracovaný krizový plán v případě nákazy v zařízení, karantény zařízení, uzavření lokality. Jsme ve spojení s Krajskou hygienickou stanicí. Máme plán krizových opatření v případě vyhlášení karantény. Při nutné realizaci krizových opatření je provoz CSS Hrabyně personálně zajištěn.

V současné chvíli jsou návštěvy rodinných příslušníků, příbuzných a veřejnosti až do odvolání zakázány. A Centrum je zcela uzavřeno.

Naši obyvatelé jsou informování o dodržování hygienických opatření, o výjimečné situaci, která není příjemná pro ně samotné, ale ani pro personál. Snažíme se, i přes tento nouzový stav zajišťovat klientům aktivizační činnosti pro jejich dobré duševní zdraví.

 

V případě jakéhokoliv dotazu můžete volat na telefonní čísla, které jsou zveřejněny na naších stránkách: www.csshrabyne.cz

 

Ředitelka CSS Hrabyně

 

Jak mohu požádat o přijetí do Centra sociálních služeb Hrabyně

Zájemce o sociální službu nebo jiná osoba si vyzvedne žádost u sociálních pracovníků na adrese našeho zařízení nebo vytiskne z webových stránek organizace zde.